w ibis Styles Bolesławiec

w ibis Styles Bolesławiec

BCK - Bolesławieckie Centrum Konferencyjne

Coworking Bolesławiec - Odkryj kreatywną przestrzeń do pracy. Dołącz do ludzi z pasją i rozwijaj się zawodowo. BCK to miejsce dla freelancerów i startup’ów stawiających na nowoczesne podejście do zawodowych obowiązków. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się najwięcej, czyli w centrum Bolesławca. Tutaj nawiążesz biznesowe relacje, które potem możesz wzmocnić dobrą kolacją w restauracji Winestone. Czekamy na Ciebie w BCK.

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC COWORKING BOLESŁAWIEC?

advanced divider

Całodobowy dostęp do biur

Nie narzucamy Ci godzin, kiedy powinieneś pojawić się biurze.  Opcja rezerwacji gwarantuje, że Twoje biurko będzie na Ciebie czekać do momentu, w którym pojawisz się w biurze.

Atrakcyjne ceny

W naszym modelu opłat stawiamy na przejrzystość. Na bieżąco decydujesz, jak długo korzystasz ze strefy coworkingowej i płacisz tylko za wykupiony czas. 

Brak Umów

Rozumiemy, że freelancerom zależy na swobodzie działania. Dlatego z BCK nie wiążesz się umowami. Tobie zostawiamy decyzję, kiedy i jak długo chcesz korzystać z naszej przestrzeni.

więcej korzyści? oczywiście!

advanced divider
flipchart z pisakami

flipchart z pisakami

drukarko - kopiarka

drukarko - kopiarka

serwis kawowy

serwis kawowy

strefa relaksu

strefa relaksu

1

nasze ceny

advanced divider

Wynajęcie biura

3

50 zł/ godzina

6

40 zł/ godzina

6

30 zł/ godzina

Możesz również skorzystać z usług drukowania, kopiowania, skanowania oraz laminowania dokumentów.

Jak wynająć stanowisko do pracy w BCK?

advanced divider

coworking bolesławiec

przestrzeń tylko dla Ciebie

BCK - Bolesławieckie Centrum Konferencyjne

Masz dość spędzania długich godzin w swoich czterech ścianach lub w zatłoczonych kawiarniach służących za biuro? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoją kreatywność? Zapraszamy do nas! Nasza przestrzeń coworkingowa uwolni Cię od pracy zdalnej w miejscach zabijających Twoją produktywność. Komfortowe miejsce przy biurku, wyposażenie biurowe, szybkie i stabilne łącze internetowe oraz aromatyczna kawa – czego chcieć więcej? Dołączając do naszej społeczności, zyskujesz doskonałe warunki do pracy, ale również masz możliwość poznania osób, które pomogą rozwinąć Twoje umiejętności. W tym miejscu spotykają się ludzie z różnych branż, kto wie – może nawiążesz z niektórymi z nich owocną współpracę. Nie zwlekaj – zapisz się na termin, by zobaczyć korzyści płynące z wynajmu przestrzeni u nas! Lokalizacja oraz inspirująca i zachęcająca do działania przestrzeń, pozwolą szybko zauważyć różnicę w efektywności Twojej codziennej pracy. W naszym biurze zrealizujesz swoje zadania szybciej, nie będziesz rozpraszany przez niechciane bodźce i spokojnie wykonasz plan na każdy dzień. Sprawdź i przekonaj się jak świetne warunki oferuje nasze biuro coworkingowe! Twoja produktywność wzrośnie i dodatkowo skorzystasz na możliwości spokojnej pracy w grupie podobnych Tobie osób.

zapisz się do newslettera

Zawsze najciekawsze oferty.