Witamy w naszej restauracji.

Winestone to miejsce, w którym dzielimy się radością z gotowania poszukując równowagi między tym co na talerzu a tym co w kieliszku łącząc koncept restauracji i sklepu z winem. Restauracja WineStone oparta jest na dwóch elementach. Po pierwsze, kolekcji win (wine), wyselekcjonowanych na podstawie wiedzy i doświadczenia sommelierów, a po drugie dań podawanych na „les planches” – kamiennych deskach (stone) rodem z najmodniejszych francuskich restauracji. Głównym zamysłem jest stworzenie tzw. foodparing czyli niekonwencjonalnego parowania pozornie nie pasujących do siebie składników dania z winem.

Zobacz co dla Was tworzymy!

Zapraszamy codziennie

Każdego dnia nasza restauracja zaczyna pysznymi śniadaniami w postaci bogatego bufetu lub zestawów specjalnych takich jak, np. śniadanie angielskie, następnie można od poniedziałku do piątku delektować się pysznymi lunchami serwowanymi od 12:00 do 16:00, jednak przez cały dzień do późnego wieczoru zapraszamy na niesamowite dania z naszej karty menu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

PONIEDZIAŁEK 06:30 - 21:00
WTOREK 06:30 - 21:00
ŚRODA 06:30 - 21:00
CZWARTEK 06:30 - 21:00
PIĄTEK 06:30 - 22:00
SOBOTA 07:00 - 22:00
NIEDZIELA 07:00 - 21:00

Nasza restauracja to także fantastyczne wina!

W naszej niesamowitej kolekcji win z całego świata znajdziemy klasyki z Włoch, Francji, Hiszpanii, ale także z odległych dla nas zakątków świata takich jak: Argentyna, Nowa Zelandia, czy USA. Proponujemy też poznanie win z tak egzotycznych wydawałoby się krajów jeżeli mówimy o winach jak Izrael czy Indie. No i oczywiście mamy wina z różnych regionów naszego kraju, takich jak Dolny Śląsk czy Lubuskie. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wspaniałymi propozycjami. Restauracja Winestone to idealne miejsce na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie wspaniałych win z całego świata.